Ładowanie strony
verif

Order Finansowy 2013 dla serwisu VERIF.PL w kategorii „Windykacja”

Magazyn Home&Market wyróżnił serwis VERIF.PL Orderem Finansowym 2013 w kategorii „Windykacja”.

W tym roku już po raz ósmy kolegium redakcyjne magazynu „Home&Market” wybrało najlepsze produkty i usługi, które wyróżniły się na rynku innowacyjnością. W trakcie analizy brano również pod uwagę takie kryteria wyboru jak: atrakcyjność, wygoda użytkowania oraz przydatność w prowadzeniu biznesu. Plebiscyt został rozstrzygnięty w oparciu o analizę usługi oraz wyniki badania zadowolenia przedsiębiorców.

Serwis VERIF.PL został wyróżniony jako produkt wspierający procesy windykacyjne. Serwis powstał w 2013 roku, jako unikatowe na polskim rynku połączenie usług prewencji i odzyskiwania należności w ramach jednej oferty. Jest on szczególnie dedykowany małym i średnim przedsiębiorcom oraz osobom prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą. 

Utrata płynności finansowej to duże zagrożenie dla firm z sektora MŚP. Dlatego też niezwykle ważny jest dla nich szybki dostęp do kompleksowej i wiarygodnej informacji gospodarczej. Dzięki serwisowi VERIF.PL jest to możliwe. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy w serwisie mogą dokonać nie tylko weryfikacji klientów i kontrahentów, ale również efektywnie odzyskać swoje należności. 

Serwis VERIF.PL został przygotowany przez firmę ERIF Business Solutions sp. z o.o. 

Odznaczenie serwisu „Orderem Finansowym 2013” jest dowodem zadowolenia klientów z usług oferowanych przez portal i jego partnerów. Jest to też potwierdzenie, że serwis spełnia ważną rolę, czyli wspiera sektor MŚP w działaniach prewencyjnych, weryfikacyjnych i windykacyjnych.